ARTYKUŁY

01-09-2016

Konkurs – w poszukiwaniu najszybszego roweru!

Pora na kolejne emocje! Tym razem konkurs! Wszelkie informacje na jego temat znajdziecie Państwo w poniższym regulaminie. Zapraszamy do udziału! Trasa nie jest obecnie w żaden sposób oznaczona, każdy uczestnik ma wgląd do śladu gps z wyznaczoną trasą.

Bez tytułu

***

➡ ➡ ➡  LINK DO GPS TRASY ⬅ ⬅ ⬅

xterra-poland-7816-krakow-1a-25_28917481625_o

1.
Niniejszy regulamin określa warunki na jakich odbywa się konkurs na najszybszy przejazd połowy trasy Xterra – odcinek Zakrzówek.

2.
Organizatorem Konkursu jest Stowarzyszenie Sport Bez Barier

3.

Celem konkursu jest wyłonienie najszybszego zawodnika na części kolarskiej trasy Xterra Poland (odcinek Zakrzówek – 7 km)

4.

Fundatorem nagród jest Stowarzyszenie Sport Bez Barier oraz firma Etixx.

5.

Konkurs rozgrywany jest w terminie od 1.09.016 do 15.10.2016 r. włącznie.

Zasady konkursu.

6.

konkurs ma na celu wyłonienie najszybszego zawodnika na odcinku Zakrzówek, trasy Xterra Poland 2016 – 7 km – trasa podana w pliku GPX do pobrania.

7.

zgłoszenie do konkursu odbywa się poprzez dołączenie do wydarzenia na FB oraz podesłanie (umieszczenie w wydarzeniu) nagranej trasy z przejazdu podanego odcinka, trasa może być nagrana w dowolnym programie (endomondo, map my ride, strava, Polar Garmin lub w dowolnym innym zawierającym dokładny zapis trasy, z oznaczeniem kilometrów oraz czasem przejazdu) w taki sposób aby nie stanowiło problemu odczytanie nagranego pliku, pliki uszkodzone lub te które będzie trudno odczytać nie będą brane pod uwagę. W związku z powyższym osoby biorące udział w zabawie zgadzają się na przetwarzanie danych osobowych (również w celu ogłoszenia wyników na stronie xterrapoland.pl, fb oraz podczas oficjalnego rozdania nagród).

8.

Start odcinka pomiarowego rozpoczyna się i kończy na wysokości bramy prowadzącej do klubu nurkowego Kraken.

9.

rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się dnia 16.10.2016 do godziny 17.00

10.

Trasę należy pokonać w jak najkrótszym czasie i musi się ona pokrywać w 100% z trasą Xterra Poland 2016 na odcinku Zakrzówek

11.

Każdy uczestnik bierze udział w konkursie na własną odpowiedzialność, i jest świadom zagrożeń i niebezpieczeństw z tym związanych.

12.

Nagradzane będą 3 najlepsze wyniki, a ogłoszenie wyników  będzie podane na wydarzeniu, a wręczenie nagóród odbędzie się dnia 16.10.2016 w restauracji Tarasy Tynieckie podczas oficjalnego zakończenia sezonu letniego 2016 r.

13.

odbiór nagród możliwy jest tylko podczas oficjalnego zakończenia sezon.

14.

uczestnikiem zostać może tylko osoba, która przekroczyła 16 rok życia

15.

zgłoszenie do konkursu po terminie nie będzie uznawane

16.

podesłane trasy, które nie będą pokrywać się w stu procentach z powyższą nie będą uznawane

17.

Reklamacje należy zgłaszać na adres email info@xterrapoland.pl najpóźniej w terminie do 10.10.2016, po tym terminie reklamacje nie będą rozpatrywane, organizator ma 7 dni na rozpatrzenie reklamacji i poinformowanie o decyzji.  Reklamacje wysyłane po wyznaczonym terminie nie podlegają weryfikacji.

18.

Osoba zgłaszająca swoje uczestnictwo akceptuje regulamin i jest świadoma zagrożeń związanych z konkursem.

NAGRODY ufundowało Stowarzyszenie Sport bez Barier oraz firma Etixx. Zwycięzca konkursu otrzyma… pakiet startowy na zawody XTERRA POLAND 2017 z numerem 1! 🙂