23rd of March 2018 07:22 AM Link
Zakrzówek budzi się wiosennie do życia,🌞 a każdy dzień zbliża nas do zawodów XTERRA Poland. Z kim spotykamy się w niedzielę na treningu XTERRA Bike MTB? 🚵‍♂️🚵‍♀️
foto: Adrian Set-Pawęza (MTB4FUN>
Message image
22nd of March 2018 09:47 AM Link
Wygląda znajomo...? 😉 Kto zgadnie z trasy jakich zawodów pochodzi ten film?
21st of March 2018 11:33 AM Link
#openwaterswimming #triathlon Typujcie datę rozpoczęcia tegorocznego sezonu Open Water 🙂
21st of March 2018 10:03 AM Link
UWAGA! Przyszła wiosna, Pani Wiosna 🌸 🙂 dlatego dzisiejszy trening poprowadzi dla Was w zastępstwie Tomka - Anna Ksiazek. Wyjątkowo dzisiaj zmieniamy również miejsce spotkania. Z terenów Zakrzówka na krakowskie Błonia. Miejsce zbiórki - lądowisko helikoptera przy pętli tramwajowej w Cichym Kąciku. Godzina 19.00 ZAPRASZAMY!
Event https://www.facebook.com/events/234798357091721/?event_time_id=234798367091720
XTERRA Run Starters
XTERRA Run STARTERS to zajęcia biegowe przeznaczone dla osób rozpoczynających swoją przygodę z bieganiem lub triath...
21st of March 2018 07:00 PM
20th of March 2018 05:40 PM Link
A jak Wam mija pierwszy dzień wiosny? 😉 Kto chce pożegnać zimę ☃️biegowo zapraszamy dziś i jutro na wspólne treningi na Zakrzówek
19th of March 2018 06:46 PM Link
We would like to present this year’s site orientation information:
- Swimming will take place at the same spot as last year; we enter and exit the water in the place marked by the red dot;
- After exiting the water we move towards the changing zone, market by a red line;
The changing zone will be where it was last year, only extended making more room for the participants. This way the viewers will be able to watch the participants in the changing zone this year. The communication flow will be one way only in the changing zone: we enter at the bottom of the map and exit with the bikes towards the upper part for both changes (swimming/bike and bike/run).
The finish line is marked on the map with a red dot. Right after the finish line, there will be a regeneration zone. The expositions, deposit, office and briefing will all take place in the same area, enlarged on the right hand side of the map.
For those who have been with us in previous years, last year’s finish line is marked on the map with a white dot.. For your convenience we have decided to concentrate everything in one area 🙂
See you on the training sessions and on the start line!
Message image
19th of March 2018 09:55 AM Link
XTERRA Run to otwarte dla każdego, bezpłatne zajęcia biegowe prowadzone przez doświadczonych trenerów triathlonu. Na treningach biegowych doskonalimy umiejętności szybkiego poruszania w terenie w formie biegów krosowych i zabaw biegowych. Im bliżej sezonu startowego tym bardziej będziemy podkręcać tempo naszych kroków. Wymagane są buty do biegania w terenie oraz lampki czołowe w okresie jesienno-zimowym. Przewidywany czas zajęć to 60-90 minut. Przewidziany jest podział na 2 grupy zaawansowania w zależności od poziomu i liczby osób na treningu w danym dniu. Zajęcia są bezpłatne i otwarte dla wszystkich zainteresowanych. Serdecznie zapraszamy!
Event https://www.facebook.com/events/1822151227849270/
XTERRA Run
XTERRA Run to otwarte dla każdego, bezpłatne zajęcia biegowe prowadzone przez doświadczonych trenerów triathlonu. N...
20th of March 2018 06:15 PM
17th of March 2018 11:48 AM Link
Przedstawiamy tegoroczny plan rozmieszczenia zawodów. Kilka słów wyjaśnienia:
- pływanie będzie w tym samym miejscu co zawsze, wchodzimy do wody i wychodzimy z wody tam, gdzie czerwona kropka
- po wyjściu z wody przemieszczamy się do strefy zmian – na mapce oznaczona jest czerwoną kreską.
Strefa zmian będzie mniej więcej w tym samym miejscu co zawsze, ale będzie bardziej rozciągnięta – dzięki temu będzie więcej miejsca i kibice będą mieli możliwość oglądania zawodników również w strefie. Ruch w strefie będzie jednokierunkowy – czyli wbiegamy od dołu mapki, wybiegamy z rowerem do góry mapki.
Podobnie po zakończeniu etapu rowerowego – wbiegamy z rowerem od dołu, wybiegamy na ostatni etap do góry mapki.
Meta oznaczona jest na mapce czerwoną kropką. Zaraz za metą będzie strefa regeneracji. Expo, depozyt, biuro, odprawa – wszystko będzie w tym samym miejscu co meta. W powiększeniu to wszystko widać po prawej stronie rysunku.
Dla porównania dla tych, którzy byli z nami w 2017 r. – meta 2017 r. oznaczona jest na mapce białą kropeczką. Jak widzicie, w tym roku dla Waszej wygody koncentrujemy wszystko w jednym miejscu 🙂 Do zobaczenia na treningach i na starcie! 🙂
Message image
16th of March 2018 09:59 AM Link
50 wyścigów w 30 stanach czyli... Xterra America Tour 🇺🇸️🇺🇸️🇺🇸️
15th of March 2018 10:55 AM Link
Czy zwalniacie czasami tempo swoich przygotowań, czy zawsze idziecie ostro do przodu? Jaki rodzaj treningu wolicie: "Nie ma nie mogę", czy "małymi krokami, ale do celu"?
Message image
14th of March 2018 07:50 AM Link
Taka historia... z crosstriathlonem i Xterra Poland w tle.
Polecamy wszystkim!
Jak myślicie? Sąsiedzi, przyjaciele, rodzina, przypadkowi ludzie…. KTO ma największy wpływ na to, że uprawiamy sport, tę konkretną dyscyplinę?
A może crosstriathlon po prostu przyciąga ludzi pozytywnie zakręconych, którzy czują się szczęśliwi, kiedy mogą w pięknych okolicznościach przyrody zakosztować przyjemności pływania, jazdy na rowerze, biegania?
Jesteśmy naprawdę ciekawi jak to było z Wami 🙂 ...
http://www.weekendaszek.pl/zycie-na-was-czeka/
14th of March 2018 07:45 AM Link
Dziś prosta historia zwykłych ludzi z crosstriathlonem i Xterra Poland w tle.
Polecamy wszystkim!
Sąsiedzi, przyjaciele, rodzina, przypadkowi ludzie…. KTO ma największy wpływ na to, że uprawiamy sport, tę konkretną dyscyplinę?
A może crosstriathlon po prostu przyciąga ludzi pozytywnie zakręconych, którzy czują się szczęśliwi, kiedy mogą w pięknych okolicznościach przyrody zakosztować przyjemności pływania, jazdy na rowerze, biegania?
Jak myślicie?
http://www.weekendaszek.pl/zycie-na-was-czeka/
13th of March 2018 08:15 AM Link
Intensywnie pracujemy nad logistyką tegorocznych zawodów. W tym roku znacząco ZMIENIAMY UKŁAD MIASTECZKA. Biuro zawodów, meta, strefa zmian będą w skupione w jednym miejscu 🙂 Już niedługo przedstawimy Wam szczegółowe mapki z oznaczeniem terenu 🙂 A na razie podziwiamy piękny, wiosenny Zakrzówek Kraków 🙂 Tu na prawdę warto być, trenować i wystartować w zawodach XTERRA Poland
foto: Adrian Set-Pawęza @(MTB4FUN>
Message image
12th of March 2018 09:04 AM Link
Po wczorajszym, ciepłym, wiosennym i słonecznym dniu ☀️☀️☀️ już nie możemy się doczekać rozpoczęcia sezonu OPEN Water na Zakrzówek 🙂 Na razie jednak musimy uzbroić się w cierpliwość i trenować pływanie na... basenie 🙂 Kto chce podnieść swoje umiejętności pływackie może to robić z nami. Pływamy w 🏊‍♂️ poniedziałki i 🏊‍♂️czwartki o godz. 6.30 na basenie Ośrodek Sportu i Rekreacji "Kolna". Zajęcia prowadzą: Wojtek M Pl oraz Michalina Bąk - trenerzy z bogatą, wieloletnią historią startów w licznych zawodach pływackich. Co ponadto nas czeka w tym tygodniu? Oczywiście biegamy i jeździmy!
♂️🏃‍♀️ Xterra Run wtorek, godz. 18.15 prowadzący: Marcin Błaszczyk
🏃‍♂️🏃‍♀️ Xterra Run Starters, środa, godz. 19.00 prowadzący: Tomasz Ksiazek
🚵‍♂️🚵‍♀️ Xterra Bike MTB, niedziela, godz. 11.00 prowadzący: @Trener Trener Triathlonu Kraków - Wojciech Mazurkiewicz
ZAPRASZAMY! 🙂
Message image
10th of March 2018 01:11 PM Link
Trud, znój, wysiłek, rywalizacja, emocje, wygrana, zmęczenie czyli wszystko to co lubią prawdziwi faceci. Życzymy wam aby te elementy towarzyszyły wam podczas wszystkich zawodów i były z wami na każdej mecie. 💪💪💪 #dzienmezczyzny #xterrapoland #triathlon
Message image
9th of March 2018 03:47 PM Link
A już jutro zapraszamy przed radioodbiorniki 🕚🎙️🔈 na audycję warszawskiego Radio Kampus z udziałem Marcin "Górnik" Górnicki, który opowie o tym dlaczego crosstriathlon jest fajniejszy od zwykłego triatlonu, i swojej przygodzie z XTERRA Poland 🙂
Message image
9th of March 2018 10:27 AM Link
Już w niedzielę kolejny trening XTERRA Bike MTB 🙂 Zapowiada się piękny wiosenny i słoneczny dzień🌞🌡️ więc kto jeszcze z nami nie jeździł w tym roku niech wyciąga swój rower i dołącza do ekipy💪🚵‍♂️🚵‍♀️. Nie martwcie się, takich rzeczy jak na filmie 🎞️🎞️🎞️ nie trenujemy 🙂 ...jeszcze 😉 😉
8th of March 2018 09:43 AM Link
Drogie Panie! Wielu sportowych sukcesów i radości z każdego startu! Jesteście Wielkie <3 Wspaniałe <3 Waleczne <3 Ambitne <3 Mocne <3 Dzielne <3 i Kochane <3, a niejedna z Was swoimi wynikami zostawia w tyle wielu facetów 😉 Tak trzymać 😘😘😘 Dla każdej z Pań w dniu Waszego Święta przygotowaliśmy zniżki w opłatach startowych na tegoroczną edycję XTERRA Poland.
Message image
7th of March 2018 09:25 AM Link
Dla najlepszych zawodników na XTERRA z poszczególnych grup wiekowych klasyfikacji XTERRA Poland przewidziana jest pula 25 slotów na Mistrzostwa Świata XTERRA, które odbędą się na Hawajach na wyspie Maui w 2018 r.
Za miejsca od I do V w kategorii PRO kobiet i mężczyzn przewidziane są nagrody pieniężne: I. miejsce – 1200 $ II. miejsce – 900 $ III. miejsce – 700 $ IV. miejsce – 550 $ V. miejsce – 400 $ --> Szczegóły: http://xterrapoland.pl/ 🏊‍♂️🚴‍♂️🏃‍♂️
Message image
6th of March 2018 11:15 AM Link
To prawdopodobnie już ostatni dzwonek przed sezonem startowym, aby doszlifować technikę pływania i poprawić technikę biegu. Zapraszamy na zgrupowanie do Strawczyna, gdzie podczas trzech dni pod okiem trzech znakomitych trenerów; Andrzej Lachowski - bieganie🏃‍♂️, Marcin Błaszczyk oraz Wojtek M Pl - pływanie🏊‍♂️, będziemy wspólnie trenować i zdobywać praktyczną wiedzę na temat połączenia tych dyscyplin w triathlonie. Oczywiście komu będzie mało może zabrać ze sobą rower...🚴‍♂️ i dodatkowo trochę pokręcić w wolnej chwili. ZAPRASZAMY!!!
Event https://www.facebook.com/events/422782631508575/
XTERRA Swim-Run Camp
Zapraszamy na obóz pływacko-biegowy do Strawczyna, koło Kielc. Dla wszystkich chętnych, którzy chcą dowiedzieć si...
23rd of March 2018 05:00 PM