Tutaj jesteś

Idzie lato, czas na basen!

20 lutego, 2020 Moda

Dni się wydłużają, robi się coraz cieplej. Co to oznacza? Lato coraz bliżej, a co za tym idzie: czas szortów, krótkiego rękawa i strojów kąpielowych! Z tej okazji wielu z nas chce rozpocząć swoją przygodę z treningami, żeby zrzucić parę kilo, wysmuklić sylwetkę lub po prostu powrócić do formy. Siłownia i mocny wysiłek z tym związany nie jest dla każdego – może być to zbyt obciążające. Pływanie natomiast ma same zalety. Jeśli nie wiesz, jaka aktywność fizyczna jest dla Ciebie: daj szansę pływaniu!

Zalety pływania

Po pierwsze, nie obciąża stawów. Po drugie, podczas samego wysiłku tak mocno go nie odczuwasz – jesteś przecież w wodzie! Z odpowiednim sprzętem, jak nasze okulary Arena – niezawodne okulary do sportów wodnych – nic nie będzie Ci straszne. Pożegnaj się z bólem kręgosłupa i stawów po mocnym wysiłku fizycznym. Okulary Arena pomogą przepłynąć Ci tyle, ile będziesz mieć ochotę i ćwiczyć tyle, ile potrzeba bez nieprzyjemnego uczucia w oczach. W końcu nikt nie lubi chloru!

Przygotowanie do wyjścia na basen

Jak najlepiej przygotować się do wyjścia na basen? Co zabrać ze sobą na trening? Spieszymy z pomocą! Może wydawać się to oczywiste, ale nie takie przypadki się zdarzały: nie zapomnij ręcznika! Jeśli masz długie włosy, zabierz dwa – jeden większy, drugi mniejszy.

Drugim niezbędnym elementem są klapki na basen. Jesteśmy przekonani, że pracownicy basenów publicznych robią wszystko, co w ich mocy, żeby utrzymywać higienę na najwyższym poziomie, ale niestety nie da się tego kontrolować u użytkowników basenu. Niestety, nigdy nie wiemy jak to wygląda u innego człowieka. Dla własnego bezpieczeństwa więc zabierz klapki!

Strój kąpielowy i czepek – kolejne rzeczy, które są oczywiste, ale w dalszym ciągu warto o nich przypomnieć. Co prawda – wiele basenów nie wymaga czepka, ale dla własnej wygody i komfortu: zabierz jeden ze sobą! Jeśli chodzi o wybór stroju kąpielowego to pamiętajmy, że przy treningu wygoda, nie wygląd jest najważniejsza. Zapomnijmy o strojach dwuczęściowych czy zbyt luźnych kąpielówkach. Wybierzmy strój, który pozwoli nam swobodnie się poruszać a przy mocniejszym wysiłku nie odkryje tego, czego z największą pewnością nie chcielibyśmy odkrywać! Tutaj za to możemy poszaleć z kolorami – na basenie nie ma takich reguł!

Akcesoria, wodoodporny zegarek, gadżety ułatwiające ćwiczenia… Nie zapominajmy o okularach do pływania! Okulary Arena będą w tym wypadku niezawodne. Lekkie, w stu procentach spełniające swoją funkcję. Dostępne w najróżniejszych wariantach kolorystycznych i wzorach! Z całą pewnością stwierdzamy – każdy znajdzie coś dla siebie! Jeśli od swoich basenowych akcesoriów wymagasz niezawodności i pięknego wyglądu – okulary Arena będą strzałem w dziesiątkę!

admin

Witajcie na naszym blogu, gdzie zespół naszych ekspertów z obszarów sportu, odzieży sportowej, diety i lifestyle'u łączy pasję i wiedzę, tworząc przestrzeń dla wszystkich entuzjastów aktywnego życia. Razem z nami odkryjecie najnowsze trendy w świecie sportu, inspirujące stylizacje sportowe, zdrowe podejście do diety oraz praktyczne wskazówki dotyczące życia pełnego energii i radości. Dołączcie do naszej społeczności, aby razem kształtować swoje życie w rytmie sportowej pasji i zdrowego lifestyle'u.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?