Tutaj jesteś

Top 5 pomysłów na oświadczyny w plenerze. Z nami zaplanujesz idealny dzień!

4 maja, 2020 Lifestyle

Oświadczyny to wyjątkowa chwila i na pewno bardzo ważna w Waszym życiu. Dlatego też moment oświadczyn powinien być wyjątkowy. Jeżeli postawicie na oświadczyny w restauracji po romantycznej kolacji, to Wasza partnerka uzna je za oklepane, w końcu nie będzie mogła pochwalić się koleżankom. Swoją drogą, warto uczyć tę chwilę idealną, gdyż będziecie ją wspominać do końca życia i zapewne opowiadać wnukom – ok, wasza żona będzie opowiadać o oświadczynach. W końcu, bądźmy szczerzy, zdecydowana większość facetów już po kilku latach zapomni jak się oświadczyła, ale ze względu na partnerki trzeba sprawić, aby ten dzień był niemal owiany magią. Dzisiaj przedstawimy Wam top 5 pomysłów na oświadczyny w plenerze.

Top 1: Piknik na łonie natury

Ciekawym wyborem jest zorganizowanie pikniku w parku. Oczywiście musicie wszystko zaplanować od A do Z. Na samym początku poinformujecie swoją drugą połówkę o tym fakcie, następnie przygotujcie jedzenie i picie. Do menu należy zaliczyć sałatki, soki oraz słodkości i właśnie na jednej z tych słodkości umieśćcie pierścionek. Absolutnie nie chowajcie go do ciastka, aby Wasza partnerka przez przypadek go nie zjadła, wtedy też oświadczyny musiałby się odbyć kilka dni później. Tutaj polecamy Wam choćby ciastko W-Z, gdzie na dekoracji z bitej śmietany możecie umieścić pierścionek. Warto jeszcze przygotować sobie małe przemówienie o tym, jak jest ważna. Jeżeli macie w sobie coś z romantyków, to koniecznie przeczytajcie jakąś poezję, pod warunkiem, że druga połówka jest fanką ckliwych rzeczy.

Top 2: Podczas karmienia kaczek

Polecamy Wam także wybranie się na romantyczny spacer. Gdy już pochodzicie trzymając się za rękę możecie pójść karmić kaczki. Wtedy też macie szanse na niebanalne oświadczyny. Otóż włóżcie pierścionek do suchej bułki i podajcie ją swojej jeszcze dziewczynie. Gdy już go zauważy to przyklęknijcie i zadajcie to ważne pytanie.

Top 3: Podczas rowerowej wycieczki

Nasza trzecia propozycja jest naprawdę ciekawa, ale i bardzo, ale to bardzo sentymentalna. Otóż jeżeli lubicie wycieczki rowerowe, to koniecznie się na jakąś wybierzcie. Po przejechaniu kilku kilometrów zaproponujcie chwilę odpoczynku. Wtedy też używając dzwonka do roweru postarajcie się „zagrać” marsz weselnyMendelsona, by następnie po chwili uklęknąć i się oświadczyć. Takich oświadczyn nie sposób zapomnieć. Gwarantujemy, że Wasza partnerka na pewno powie „tak”.

Top 4: Dla miłośników ekstremalnych wrażeń

Każdy z nas jest inny i każdy lubi coś innego. Zatem jeżeli jesteście w grupie preferującej mocne wrażenia to oczywiście i dla Was mamy ciekawy pomysł na oświadczyny. Warto zorganizować skok ze spadochronem, ale z instruktorem, chyba że macie doświadczenie, to wtedy samodzielne skoki czy w tandemie są świetnym wyborem. Absolutnie nie polecamy Wam oświadczyn w powietrzu, aby przez nadmiar emocji nie doszło do wypadku. Zdecydowanie lepiej oświadczyć się zaraz po wylądowaniu. Najlepiej, aby mężczyzna pierwszy skoczył i po wylądowaniu czekał na partnerka już klęcząc i trzymając piękny pierścionek z diamentem. Analogicznie sytuacja może wyglądać po skoku na bungie.

Top 5: W balonie

Nasza ostatnia propozycja jest także ciekawa i w skali romantyczności przyznajemy jej całe 7 na 10 punktów. A więc do rzeczy. Polecamy Wam zorganizowanie lotu balonem nad miastem i podczas takiej wycieczki możecie się oświadczyć. Ale pamiętajcie, że wycieczka balonem jest dobrym pomysłem, jeżeli partnerka nie ma lęku wysokości, bo jeżeli ma, to nawet oświadczyny nie zrobią na niej wrażenia, gdyż strach wygra. Wtedy lepiej wynająć samolot, który będzie ciągnął napis „wyjdziesz za mnie”. Choć to jest już trochę oklepane, to nadal najczęściej panowie oświadczają się po kolacji czy w zaciszu domowym.

Pomysłów na oświadczyny jest bardzo wiele i polecamy Wam skorzystanie z jednej z naszych propozycji. Oczywiście przypominamy także o wyborze odpowiedniego pierścionka. Koniecznie takiego z brylantem, wszak taki pierścionek jest na całe życie, no chyba, że dojdzie do rozwodu, ale tego absolutnie nie można zakładać. A więc życzymy Wam tylko przyjętych oświadczyn.

admin

Witajcie na naszym blogu, gdzie zespół naszych ekspertów z obszarów sportu, odzieży sportowej, diety i lifestyle'u łączy pasję i wiedzę, tworząc przestrzeń dla wszystkich entuzjastów aktywnego życia. Razem z nami odkryjecie najnowsze trendy w świecie sportu, inspirujące stylizacje sportowe, zdrowe podejście do diety oraz praktyczne wskazówki dotyczące życia pełnego energii i radości. Dołączcie do naszej społeczności, aby razem kształtować swoje życie w rytmie sportowej pasji i zdrowego lifestyle'u.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?

Rodzaje hulajnóg